HİZMETLERİMİZ

TASARIM

Strateji Prototip ve Savunma, mevcut ürünlerinizi geliştirmede, yeniden tasarlamada ya da sadece bir fikir olarak var olan planlarınızı hayata geçirmede uzman kadrosuyla çözüm ortağınız olmaya hazır. Endüstriyel ve mekanik tasarım konusunda profesyonel ekibimizle kaliteli ve uygun maliyetli çözümleri size sunmaktayız.

PROTOTİP (Mock-Up)

Strateji Prototip, sanayi sektörünün pek çok alanında seri üretim öncesi karar aşamasında siz müşterilerimizin tasarladığı ya da bizden destek alarak oluşturulan ürünlerin görsel ve işlevsel prototiplerini üretmektedir. Hem maliyet hem de zaman tasarrufu sağlayan prototip hizmetimiz uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde ürünler ortaya koyan firmamız, renk, çeşit ve ham madde konusunda bir sınırlamaya gitmeden müşteri beklentisini tam anlamıyla gerçekleştirme amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

SİLİKON KALIPLAMA

Strateji Prototip, az adetli son kullanıcı ürünlerin çoğaltılması için silikon kaplama ile mum modelleri üretir. Böylelikle çok az maliyetle plastik enjeksiyon, seramik, şişirme, alüminyum enjeksiyon gibi kompozit maddeleri bu kalıplara dökerek siz müşterilerimizi memnun edecek sonuçlar elde ederiz.

SAVUNMA SANAYİ

Firmamız savunma sanayi alanında, 5 eksen ve 3 eksen CNC makinelerimiz ile hassasiyeti yüksek parçaların üretimini gerçekleştirmektedir. Kendi tesisimizde üretim sonrası kontrollerin eksiksiz tamamlanması ve montajlama işleminin yapılması siz müşterilerimize gösterdiğimiz özverinin göstergesidir.

KALİTE KONTROL / CMM ÖLÇÜM

Strateji Prototip ve Savunma olarak biz genellikle savunma sanayine CMM ölçüm tezgâhlarıyla hizmet sunmaktayız. Bu aşamada ürünlerin çok hassas şekilde ölçülmesi ve toleranslar dâhilinde olup olmadığının kontrolü yapılmaktadır. Bununla birlikte firmalara dışarıdan ölçüm hizmeti de vermekteyiz. Kontrol mekanizmamızdaki temel amaç siz müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ürünlerin size ulaşmasını sağlamaktır.